HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor, ett par, Markaryd, 1900-talets andra hälft.
Stomme av mässing, ställbara. Höjd utan skärm ca 34 cm, djup ca 35 cm Etikettmärkta. Modell nr 393.
Ej funktionstestad. Bruksslitage. Smärre repor. Fläckar på skärm.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10