Fyra st med höjd 18 cm (årsstämpel 1956-57) och 6 st höjd 6 cm (1961-62).
Fyllda fötter. Graveringar. Slitage. Enstaka smärre bucklor i de störres fötter.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10