Konst Grafik
1223195
Carl Johan De Geer
(Sverige, Född 1938)
Carl johan de geer, färgserigrafi, signerad och numrerad retrospektiv upplaga 66/90.

CARL JOHAN DE GEER, färgserigrafi, signerad och numrerad retrospektiv upplaga 66/90.

"USA mördare". Bildstorlek 26 x 23,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
5 000 SEK