DANIEL JENSEN, signerad a tergo på etikett, kol på papper 33 x 27 cm.
"Hut" (hydda). Signerad Peter Bergman a tergo på etikett. Daterad 2009. Kol på papper, bild 33 x 27 cm.
Ej examinerad ur ram. Lätt vågigt papper.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK