OMEGA, Seamaster 200, "Banana", armbandsur, 39 mm
Stål, automatisk, mineralglas, datum, originallänk, viklås, ca 1970.
Serienr 31494100
Referensnr ST 166.068
Boettnr 166.068
Kaliber 565
Armbandets referensnr 1159
Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Repor på glaset. Slitage.
Omega har skapat flera av klockvärldens mest ikoniska modeller.