VÄGGLAMPETTER, ett par, 1900-talets första hälft.

Stomme av gulmetall, prismor av rosatonat glas. Höjd ca 30 cm.

Slitage. Märken. Några lösa prismor. Ej funktionstestade.

Utropspris
1 500 SEK