Design Konstglas
1227308
Harri Koskinen
(Finland, Född 1970)
Harri koskinen, pokal, glas, art works serien, signerad harri koskinen nuutajärvi 2009.

HARRI KOSKINEN, POKAL, glas, Art Works serien, signerad Harri Koskinen Nuutajärvi 2009.

Rött, röktonat och svart glas. Höjd 18,5 cm, diameter upptill 10 cm.

Obetydligt slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
250 EUR