Tvådelat skåp av ek med fyra rulljalusier och hyllinredning. Stämpelmärkt Edsbyverken. Bredd 114, djup 42, höjd 137 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Fläckar. Mindre skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10