Design Möbler
1228908
Firma Svenskt Tenn
(Sverige)
Josef frank, sängstommar, 2 del, gavlar och långsidor, modell 960, firma svenskt tenn.

JOSEF FRANK, sängstommar, 2 del, gavlar och långsidor, modell 960, Firma Svenskt Tenn.

Mahogny och peddingrotting. Bäddmått ca 200 x 100 cm.

Slitage. Ställvis blekt. Repor. Märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
8 000 SEK