JOSEF FRANK, sängstommar, 2 del, gavlar och långsidor, modell 960, Firma Svenskt Tenn.
Mahogny och peddingrotting. Bäddmått ca 200 x 100 cm.
Slitage. Ställvis blekt. Repor. Märken.