Palisander. Etikettmärkt Danish Furnituremakers Control. Dörrpar framför inredning med glashyllor samt belysning. På höga ben. Bredd 90, djup 42, höjd 111 cm.
Smärre slitage. Märken. Smärre fanerskador. Ej funktionstestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.