AFFISCH, tryck, "Svarta vargen", sign Eric Rohman i trycket, Stockholm 1917.

Famous players-film i 4 akter. Bladstorl 90 x 59.

Slitage, veck, smärre skador, fläckar.

Utropspris
1 200 SEK