SOFFA SAMT FÅTÖLJ, O.H Sjögren, Tranås AB.

Fast stoppad klädsel. Lösa plymåer. Fåtölj sitthöjd 47, höjd 85, bredd 96, djup 90 cm. Soffa längd 210, resterande mått likadana.

Slitage. Märken. Skador på klädsel.

Utropspris
4 000 SEK