Design Möbler
1233696
POUL CADOVIUS, hyllsystem, "Royal System", Danmark, 1900-talets tredje kvartal.
Poul cadovius, hyllsystem, "royal system", danmark, 1900-talets tredje kvartal.

Fanerade med valnöt. Gavlar ca 240 cm. Modul med skjutdörrar och bakomliggande hyllplan, 80 x 46, höjd 50 cm. Modul med glasade dörrar och hyllplan, 80 x 22, höjd 56 cm. Modul med nedfällbar lucka, 80 x 38, höjd 42 cm. Modul med fyra lådor, 80 x 46, höjd 52 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H159
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 21 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)