Möbler Fåtöljer & Soffor
1233852
BØRGE MOGENSEN, 2 st karmstol modell 3233, för Fredericia Stolefabrik, Danmark 1960-tal.
BØrge mogensen, 2 st karmstol modell 3233, för fredericia stolefabrik, danmark 1960-tal.

Stomme i ek. Sitthöjd 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Dynor saknas. Torkad sadelgjord i gummi.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
2 200
210
236
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
1 jul 20:27
2 200 SEK
1 jul 20:27
2 000 SEK
1 jul 20:27
2 000 SEK
1 jul 20:19
1 900 SEK
1 jul 11:43
1 800 SEK