Konst Grafik
1236243
Kjartan Slettemark
(Norge/Sverige, 1932-2008)
Kjartan slettemark, färglitografi, signerad 116/250.

KJARTAN SLETTEMARK, färglitografi, signerad 116/250.

Nixon. Tryckt av Lindströms, Solna. Bladstorlek 59,5 x 50 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK