Jacob Lampa 1761, höjd 10,5 cm, 109 gram. Friedrich Klinck 1742, höjd 9,4 cm, vikt 105 gram. Johan Steinfort 1753, höjd 7,3 cm, vikt 49 gram.
Smärre bucklor och slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10