WIWEN NILSSON, kryddkar sterling silver Lund 1951
Hänkel i form av namnschiffer, oktogonal med fällbara lock, på ena locket märkt "Kungamiddagen AF 31/5 1951", 8x5x5 cm, skedar medföljer
Bruksslitage. Repor. Anlupen.
Fler smyckesformgivare: