Design Övrigt
1239096
GOLVLAMPA, Stockmann Orno 1900-talets mitt.
Golvlampa, stockmann orno 1900-talets mitt.

Tredelad fot, skaftet i mässing. Tygskärm. Höjd 142 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
250 EUR