OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL , Skulptur. Brons. Sign BL och daterad 72. Höjd 28,5 cm.
Mänsklig figur. Signerad med initialer BL och daterad 72. Grönpatinerad brons, höjd 28,5 cm.
Obetydlig ytsmuts. Smärre strödda skrapmärken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10