Byrå fanerad med alm, sidstycken av mörkbetsad björk. Tre lådor med draghandtag av vitmetall. Bredd 108, djup 45, höjd 68 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10