Fanerat med olika träslag bland annat björk och valnöt. Geometrisk dekor i intarsia. Hyllor samt skåp med bakomliggande hyllplan. Bredd 114 cm, djup 38 cm, höjd 150 cm.
Slitage. Smärre fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.