Pottskåp fanerat med mahogny. Fem lådor och skåpslucka. Gallerkant, dragknoppar, fothylsor och lister av mässing. Bredd 50, djup 33, höjd 78 cm. Nyckel finns.
Renoverad. Kompletterad. Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.