Tvådelat skåp fanerat med mahogny. Flyttbara hyllplan. Bredd 73, djup 46, höjd 256 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Skev dörr. Lös list.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10