1243868
Olavi Vaarula
(Finland, 1927-1989)
Olavi vaarula, blandteknik på pannå, signerad och daterad 1980.

OLAVI VAARULA, blandteknik på pannå, signerad och daterad 1980.

"Tervehdys II" (hälsning nr.II). 14x12 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Slutpris
220
2 267
260
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (5 bud)
1 aug 14:43
220 EUR
1 aug 14:42
200 EUR
1 aug 14:42
190 EUR
28 jul 21:50
180 EUR
28 jul 19:37
50 EUR