SOFFA, Georg Thams, A/S Vejen Polstermøbelfabrik, Danmark, 1960-tal.
Tvåsitsoffa med skinnklädsel, lösa plymåer och resårsits. ben av bok. Etikettmärkt Thams Kvalitet made in Denmark A/S Vejen Polstermøbelfabrik. Längd 153, djup 82, höjd 75, sitthöjd 40 cm.
Slitage. Repor. Märken. Ställvis blekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.