MONICA BRATT, med flera, SERVISDELAR, 10 delar, glas, samt SKÅLAR, 3 st, Reijmyre glasbruk.
Bestående av: Karaff, höjd 32,5 cm. 10 vinglas, höjd 15 cm (2 med nagg). Samt 3 skålar, diameter 11,5 cm.
Slitage. 3 med nagg.