MICHAEL SODEAU, fåtölj. "Oyster low". Offecct, 2000-tal

Femdelad fot i kromad stål. Klädd i textil. Höjd ca 88 cm. Sitthöjd ca 40 cm.

Smärre slitage. Fläckar. Tyget har släppt lite från stoppningen.

Utropspris
3 000 SEK