1244928

Viking Forsström

(Finland, 1931-2014)
Viking forsström, färgkrita, signerad och daterad paris 1992.

Viking Forsström, färgkrita, signerad och daterad Paris 1992.

Flicka framför spegeln, bildstorlek 35.5 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
250 EUR