Möbler Hyllor & Bokhyllor
1245100
MARTIN NYRUP, bokhyllor, 3 st, Rud Rasmussen, Danmark 1900-talets första hälft.
Martin nyrup, bokhyllor, 3 st, rud rasmussen, danmark 1900-talets första hälft.

Betsad furu. Längd 63, höjd 145, bredd 37 cm.

Slitage. Märken.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5
Proveniens

Köpenhamns Rådhus

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 000
383
429
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
2 jul 20:01
4 000 SEK
2 jul 19:59
3 400 SEK
2 jul 18:19
3 000 SEK
1 jul 17:58
2 400 SEK
26 jun 9:16
2 000 SEK