Fanerad med betsad björk, inläggningar av olika träslag. Nedfällbar skrivklaff med bakomliggande inredning. En låda under skrivklaff. Bredd 84. Djup 38. Höjd 110 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage och fanerskador. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.