LUDOVIC-RODOLPHE PISSARRO, akvarell och tusch, signerad Ludovic Rodo och daterad 1922.
Regatta på Themsen. Bildyta: 26 x 37 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK