Fanerad med palisander och bonad björk. Dekor i intarsia. Dörrpar med bakomliggande hyllor och lådor. Bredd 101 cm, djup 41 cm, höjd 141 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.