Konst Skulptur
1246431
Stan Wys (Wysocki)
(Vitryssland, Född 1949)
Stan wys, skulptur, signerad, daterad 2018 och numrerad 6/8.

STAN WYS, skulptur, signerad, daterad 2018 och numrerad 6/8.

Figur. Patinerad och polerad brons. Höjd 38 cm.

Obetydliga skrapmärken.

Lisa Gartz
Lisa Gartz
Specialist skulptur och äldre måleri
+46 (0)709 17 99 93

Utropspris
7 000 SEK