Fanerat med ask. blåbetsat bakstycke samt luckor i olika färg. Enligt uppgift specialbeställd. Bredd 147,5 cm, djup 34 cm, höjd ca 226 cm.
Smärre slitage. Repor. Ställvist blekt.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10