Fanerat med teak. Tre dörrar med hyllinredning. Tre lådor. Längd 165, djup 42, höjd 93,5 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Smärre repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10