Konst Grafik
1246609
Karel Appel
(Holland, 1921-2006)
Karel appel, färglitografi, signerad appel och numrerad ea med blyerts.

KAREL APPEL, färglitografi, signerad appel och numrerad ea med blyerts.

Utan titel. 38 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Utropspris
3 000 SEK