Konst Modern svensk konst
1246771
Martin Emond
(Sverige, 1895-1965)
Martin emond, olja på pannå, signerad.

MARTIN EMOND, olja på pannå, signerad

Kustlandskap. 56x72 cm.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T7
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK