OLOF OTTELIN, BYRÅ, Oy Stockmann Ab, Kervo Snickerifabrik, 1960-tal.
Byrå med 6 draglådor. Bredd 70 cm, djup 44,5 cm, höjd 115 cm.
Slitage. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10