PHILIP VON SCHANTZ, färglitografi, signerad v Schantz, daterad -86 och numrerad 32/180 med blyerts.
"Druvstilleben". 52,5 x 39 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Per Bjurström, "Philip von Schantz. Grafik. 1952-1987", nr 228.