HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampor ett par Markaryd 1970-tal
Skärm av spån, diameter ca 34, höjd exkl sladd ca 49 cm
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10