Konst Grafik
1249125
Tapani Mikkonen
(Finland, 1952-2014)
Tapani mikkonen, litografi, signerad och daterad -82, numrerad e.a. 5/5.

TAPANI MIKKONEN, litografi, signerad och daterad -82, numrerad E.A. 5/5.

"Coco". 84 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 10 timmar
70
726
83
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 75 EUR. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
17 sep 20:10
70 EUR
13 sep 16:36
60 EUR
13 sep 7:47
50 EUR
11 sep 17:04
30 EUR