Silver Bägare & Skålar
1249263
Vera Ferngren
(Sverige, Verksam under 1900-talet)
Vera ferngren, skål, silver. gab, stockholm 1966.

VERA FERNGREN, skål, silver. GAB, Stockholm 1966

Längd ca 20 cm.Vikt 326 gram.

Repor.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
3 000 SEK