1250039
Le Courbusier
(Sverige)
Le corbusier, färglitografi, signerad och daterad le corbusier 1931 i trycket samt numrerad 28/250 med blyerts.

LE CORBUSIER, färglitografi, signerad och daterad le Corbusier 1931 i trycket samt numrerad 28/250 med blyerts.

Porträtt. Bildyta 31 x 21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 500
340
402
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
5 aug 21:01
3 500 SEK
5 aug 21:00
3 300 SEK
5 aug 21:00
3 250 SEK
3 aug 22:35
3 012 SEK
1 aug 19:02
2 812 SEK