Stomme av metall och jakaranda, sits och rygg klädda med svart skinn, hjulen märkta Archibald Kenrick & son, sitthöjd ca 50 cm, snurrbar och ställbar.
Bruksslitage. Repor. Märken. Rostangrepp.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10