Design Övrigt
1250379
Kaj Franck
(Finland, 1911-1989)
Kaj franck, ishink 1373 och dricksglas 5023, 4 st, glas, notsjö.

KAJ FRANCK, ISHINK 1373 och DRICKSGLAS 5023, 4 st, glas, Notsjö.

Glasens höjd 7,5 cm.
Ishinkens höjd 13 cm.

Bruksslitage. Repor.

Frida Nyman
Frida Nyman
Värderare, smycken
+358 (0)50 407 9406

Slutpris
180
1 855
213
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (2 bud)
3 aug 20:34
180 EUR
30 jul 18:21
100 EUR