1250807
Jyrki Mustonen
(Finland, Född 1966)
Jyrki mustonen, olja på duk, signerad och daterad -95.

JYRKI MUSTONEN, olja på duk, signerad och daterad -95.

Stilleben. 44 x 59 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
250 EUR