LAURI AHLGRÉN, färglitografi, signerad och daterad 1967, numrerad 97/99.
"Kultainen erämaa" (Gyllene ödemark). Bildstorlek 43 x 30 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
350 EUR