1251319
Pentti Lumikangas
(Finland, 1926-2005)
Pentti lumikangas, akvatint, signerad och daterad 1980, numrerad 32/90.

PENTTI LUMIKANGAS, akvatint, signerad och daterad 1980, numrerad 32/90.

"Lighted tower". Bildstorlek 34,5 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR