Mahognyfanerad stomme. Stoppad rygg och sits med grönt skinn. Dekor av pärlspik. Brickmärkta. Sitthöjd 45 cm, höjd 99 cm.
Smärre slitage. Smärre repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10